Τελική Βαθμολογία – 2ου Πρωταθλήματος Προσανατολισμού Αλμωπίας

Αυτα ειναι τα τελικα αποτελεσματα των 12 αγωνων στο πρωταθλημα προσανατολισμου Αλμωπιας. Εδω θα βρειτε μονο τα Συνολικα αποτελεσματα!

Μπορειτε να κατεβασετε τα αποτελεσματα ολων των αγωνων ξεχωριστα 
 
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ
15-6-2013
———————————————————————-
Κατηγορία: Α
Δημοτικού
ΟΝΟΜΑ
ΣΥΝΟΛΟ
Παπαδάκης Γιάννης (4ο Αριδαίας)
1

Πατηστε “Διαβαστε Περισοτερα” για να δειτε ολα τα αποτελεσματα!

Κατηγορία: Β
Δημοτικού
ΟΝΟΜΑ
ΣΥΝΟΛΟ
Γκιώση Ελένη (Γαρέφι)
5
Ιωάννου Γεωργία (Γαρέφι)
5
Στόικος Γιώργος (Σωσάνδρα)
5
Θεοδωρίδης Σίμος (4ο Αριδαίας)
1
Καρασμάνης Σταύρος (Εξαπλάτανος)
1
Κατηγορία: Γ
Δημοτικού
ΟΝΟΜΑ
ΣΥΝΟΛΟ
Ρίζος Νέαρχος (4ο Αριδαίας)
11
Ιωάννου Μαρία (Γαρέφι)
5
Μάρκου Άννα (Γαρέφι)
2
Παρασκευά Μαρία (Γαρέφι)
2
Δημητριάδου Ειρήνη (4ο Αριδαίας)
1
Δημητριάδου Στυλιανή (4ο Αριδαίας)
1
Θεοδωρίδης Παναγιώτης (4ο Αριδαίας)
1
Κεχαγιάς Χριστόφορος (4ο Αριδαίας)
1
Κόγιου Σταυρούλα (Γαρέφι)
1
Κοντάκος Γεώργιος (4ο Αριδαίας)
1
Μπαιρακταρίδου Μαρία (4ο Αριδαίας)
1
Πασόη Μαρία (4ο Αριδαίας)
1
Πασόη Μυρτώ (4ο Αριδαίας)
1
Πρίτσκας Γιώργος (Γαρέφι)
1
Τζώτζη Μαρία (Γαρέφι)
1
Τραιανού Δημήτρης (Γαρέφι)
1
Κατηγορία: Δ
Δημοτικού
ΟΝΟΜΑ
ΣΥΝΟΛΟ
Βασίλογλου Θεόδωρος (4ο Αριδαίας)
12
Καλαιτζίδης Κώστας (Εξαπλάτανος)
12
Καραδημητρίου Νηρέας (4ο Αριδαίας)
12
Νικολάου Άγγελος (Γαρέφι)
5
Κίτσος Δημήτρης (4ο Αριδαίας)
3
Λάζιος Θεόφιλος (4ο Αριδαίας)
3
Μπίνος Ίβαν (Γαρέφι)
2
Τζάκος Χρήστος (Γαρέφι)
2
Βασίλογλου Βασίλης (Εξαπλάτανος)
1
Βέσκος Δημήτρης (Πρόμαχοι)
1
Θεοδωρίδου Βασιλική (4ο Αριδαίας)
1
Καρασμάνη Μαριαλένα(Εξαπλάτανος)
1
Παπατάσου Παρασκευή (Σωσάνδρα)
1
Πρίτσκα Βασιλική (Γαρέφι)
1
Τόμα Μαρίνα (4ο Αριδαίας)
1
Τσεγνεσίδου Βασιλική (Βορεινό)
1
Τσελεπή Δήμητρα (4ο Αριδαίας)
1
Τσελεπή Κατερίνα (4ο Αριδαίας)
1
Τσικνίδης Παναγιώτης(Εξαπλάτανος)
1
Χατζηιωαννίδου Μαγδαληνή (4ο Αριδαίας)
1
Κατηγορία: Ε
Δημοτικού
ΟΝΟΜΑ
ΣΥΝΟΛΟ
Βασίλογλου Γιάννης (4ο Αριδαίας)
15
Ασβεστόπουλος Βαγγέλης(Εξαπλάτανος)
12
Τρίπκος Γιώργος (4ο Αριδαίας)
8
Νικολαΐδης Γιάννος (4ο Αριδαίας)
6
Γκιώσης Πέτρος (Γαρέφι)
3
Καλόγνωμου Βασιλική (4ο Αριδαίας)
3
Καλτερεμτζή Μαριλένα (Μηλιά)
3
Στεφανίδου Δήμητρα (4ο Αριδαίας)
3
Μπίνου Δήμητρα (Γαρέφι)
2
Τουρλάκη Ευαγγελία (Γαρέφι)
2
Αλούσι Αουρόρα (4ο Αριδαίας)
1
Θεοδωρίδου Βαρβάρα (4ο Αριδαίας)
1
Θεοδωρίδου Στέλλα (4ο Αριδαίας)
1
Ιωάννου Ευτυχία (Ίδα)
1
Καλλιώση Δήμητρα (4ο Αριδαίας)
1
Καρασμάνης Αθανάσιος (Εξαπλάτανος)
1
Κοροσιάδης Πέτρος (Εξαπλάτανος)
1
Κούκης Στάθης (Γαρέφι)
1
Παγκαλτζής Γιάννης (Σωσάνδρα)
1
Παπατάσος Ειρηναίος (Σωσάνδρα)
1
Πολυχρονιάδου Έλενα (4ο Αριδαίας)
1
Χελβατζόγλου Γεώργιος (Εξαπλάτανος)
1
Χαλκίδης Κυριάκος(Εξαπλάτανος)
1
Κατηγορία: Στ
Δημοτικού
ΟΝΟΜΑ
ΣΥΝΟΛΟ
Γκέσος Ανδρέας (Εξαπλάτανος)
12
Καλαιτζίδης Αποστόλης (Εξαπλάτανος)
12
Μήντσης Γιώργος (Σωσάνδρα)
4
Κοσμίδου Δήμητρα (4ο Αριδαίας)
3
Σμέου Μαρία (4ο Αριδαίας)
3
Σταματιάδου Βασιλική (4ο Αριδαίας)
3
Στεφανίδου Φρειδερίκη (4ο Αριδαίας)
3
Τζιγκαούρι Μαρία (4ο Αριδαίας)
3
Βλάχου Σοφία (4ο Αριδαίας)
2
Καρασαββίδου Άννα (Εξαπλάτανος)
2
Μάρκου Ελένη (Γαρέφι)
2
Στόικου Αθανασία (Εξαπλάτανος)
2
Βαλασίδου Μαρία (4ο Αριδαίας)
1
Ζέρζης Κωνσταντίνος (4ο Αριδαίας)
1
Κανελοπούλου Κωνσταντίνα (Εξαπλάτανος)
1
Κεχαγιά Αικατερίνη (Σωσάνδρα)
1
Κουκουρής Ανδρέας (Πλαγιάριο Θεσ.)
1
Μαντατζή Ευαγγελία (Εξαπλάτανος)
1
Μερτέκη Χριστίνα (Νέα Παιδεία Χαϊδαρίου)
1
Νικολάου Εμανουήλ (Γαρέφι)
1
Νοχουτίδου Μαρία (4ο Αριδαίας)
1
Παπαδοπούλου Ευθυμία (Εξαπλάτανος)
1
Παπαδοπούλου Κατερίνα (Εξαπλάτανος)
1
Πρίτσκα Ιωάννα (4ο Αριδαίας)
1
Σερεμετίδης Τάσος (Εξαπλάτανος)
1
Τζάρης Κυριάκος (4ο Αριδαίας)
1
Τζάτση Μαρία (1ο Αριδαίας)
1
Τόμας Μιχαήλ (4ο Αριδαίας)
1
Τσορμπάτζι Σκέρντι (4ο Αριδαίας)
1
Χατζηδήμου Τριαντάφυλλος (Εξαπλάτανος)
1
Χρυσοστόμου Ευαγγελία (Σωσάνδρα)
1
Κατηγορία: Κορίτσια Γυμνασίου
ΟΝΟΜΑ
ΣΥΝΟΛΟ
Καββαδία Μαρία-Χριστίνα (2ο ΑΡ)
68
Καλκαβούρη Μαρία (2ο ΑΡ)
67
Τούλιου Σταυρούλα (ΠΡΟΜ)
62,5
Ζηκάκη Ελένη (ΕΞ)
57
Παρτσανάκη Μαρία (ΠΡΟΜ)
54,5
Γιαλαμοίδου Σοφία (2ο ΑΡ)
45
Μποζίνη Σωτηρία(2ο ΑΡ)
39
Κόγιου Σταυρούλα (2ο ΑΡ)
36
Μάστορα Ελευθερία (2ο ΑΡ)
34
Θανασούλη Χριστίνα (ΕΞ)
31,5
Καραγιαννίδου Ραφαέλα (ΠΡΟΜ)
27,5
Βάτση Μαρία (ΠΡΟΜ)
25,5
Τζίνη Μαρία (ΠΡΟΜ)
25
Χατζηαθανασίου Μαρία (ΕΞ)
25
Μεσκίνη Ξένια (ΠΡΟΜ)
24,5
Ρίζου Χριστίνα (ΠΡΟΜ)
23
Φάφκα Μαρία (ΠΡΟΜ)
22
Κοντίδου Αθανασία (ΦΟΥ)
21
Μάρκου Κορίνα (2ο ΑΡ)
21
Μίσκου Άννα-Μαρία (1ο ΑΡ)
21
Τρίπκου Χρυσάνθη (2ο ΑΡ)
21
Ιωάννου Άννα (ΕΞ)
19
Στόικου Μαρία (ΕΞ)
18,5
Χριστοδουλίδου Βίκυ (ΕΞ)
18,5
Καραβασίλη Μερόπη (ΕΞ)
18
Γεωργιάδου Θεοδώρα (ΕΞ)
16,5
Ντάκα Έφη (ΕΞ)
16,5
Καραμήτσου Ελένη (ΠΡΟΜ)
15
Γεωργιάδου Δήμητρα (ΕΞ)
14,5
Κόλτση Άννα (ΠΡΟΜ)
14
Μητρέντση Μαρία (ΠΡΟΜ)
14
Νερατζόγλου Δήμητρα (ΕΞ)
14
Παντελίδου Ελένη (ΕΞ)
14
Χατζή Ελευθερία (ΠΡΟΜ)
14
Τερζή Τραιανή (ΕΞ)
13,5
Χαλκίδου Λιάνα (ΕΞ)
13,5
Κορέλλα Ελευθερία (ΠΡΟΜ)
13
Βασίλογλου Ελευθερία (ΕΞ)
11
Κοβάτσεβιτς Ατζελίνα (2ο ΑΡ)
11
Μπίνου Ελευθερία (2ο ΑΡ)
11
Σόρτση Ευαγγελία (ΕΞ)
11
Σόρτση Μαρία (ΕΞ)
11
Τσότση Δανάη (ΕΞ)
11
Κόζυβα Σοφία (ΠΡΟΜ)
10
Μιτσάγγα Αναστασία (ΕΞ)
10
Γενίτσαρη Στρατούλα (ΕΞ)
9
Χελβαντζόγλου Δέσποινα (ΕΞ)
9
Αραμπατζή Μαρία (ΕΞ)
8,5
Ευθυμιάδου Χρυσάνθη (ΕΞ)
8,5
Γκάτσου Βασιλική (ΕΞ)
8
Πετρούση Στεφανία (ΦΟΥ)
8
Σελίνογλου Σουλτάνα (ΕΞ)
8
Σούση Πετρούλα (ΦΟΥ)
8
Τότσα Πετρούλα (ΕΞ)
8
Λαμπρίδου Αρχοντή (ΕΞ)
7,5
Κατηγορία: Αγόρια
Γυμνασίου
ΟΝΟΜΑ
ΣΥΝΟΛΟ
Καρασαββίδης Αλκιβιάδης (2ο ΑΡ)
252
Σαλίου Φραντσέσκος (ΕΞ)
182,5
Κανάκογλου Πολυχρόνης (ΕΞ)
169,5
Τραπεζανίδης Αποστόλης (ΕΞ)
156,5
Παπατάσος Θωμάς (ΠΡΟΜ)
105
Κωστινάς Δημήτρης (ΠΡΟΜ)
78
Σέλκος Σταύρος (ΠΡΟΜ)
66,5
Κολτσινάκος Ειρηναίος (ΦΟΥ)
60
Μούγιος Χρήστος (ΠΡΟΜ)
53
Μπόσι Όργγεστ (ΦΟΥ)
50
Σέλκος Γιάννης (ΠΡΟΜ)
50
Κοβάτσης Δημήτρης-Ραφαήλ (ΦΟΥ)
49
Σιδεράς Δημήτρης (ΦΟΥ)
46
Καραγλάνης Τάσος (ΕΞ)
45,5
Ιγνατίδης Βασίλης (ΕΞ)
44,5
Γκιώσης Δημήτρης (ΠΡΟΜ)
40
Κεχαγιάς Θεόδωρος (ΠΡΟΜ)
40
Κόλτσης Νίκος (ΠΡΟΜ)
36,5
Καρασαββίδης Τηλέμαχος (2ο ΑΡ)
32,5
Τζώτζης Χρήστος (ΠΡΟΜ)
31
Σαλαμάνης Γιώργος (ΠΡΟΜ)
26
Βέσκος Νίκος (ΠΡΟΜ)
25
Γκιώσης Παντελής (ΠΡΟΜ)
23
Γρηγορίου Γιώργος (2ο ΑΡ)
21
Νέμτσης Γιώργος (ΠΡΟΜ)
20,5
Σαπουντζής Σάββας (ΠΡΟΜ)
19
Κικίδης Βασίλης (ΕΞ)
14
Κουκουρής Θωμάς (2ο ΤΡΙΛΟΦΟΥ)
14
Μεστάν Τσέλα (2ο ΤΡΙΛΟΦΟΥ)
14
Μεταξόπουλος Χαράλαμπος (ΕΞ)
14
Τούμπης Σταύρος (ΠΡΟΜ)
14
Γάτσος Αποστόλης (ΦΟΥ)
10
Μίσκος Αντώνης (2ο ΑΡ)
10
Μάρκου Κωνσταντίνος (ΠΡΟΜ)
8
Κοβάτσεβιτς Νίκολας (2ο ΑΡ)
7,5
Κοβάτσεβιτς Χρήστος (2ο ΑΡ)
7,5
Κιούπης Στέφανος (ΦΟΥ)
7
Γούδης Βαγγέλης (ΠΡΟΜ)
6
Διαμαντάκης Γιώργος (ΕΞ)
5
Παρτσανάκης Χρήστος (1ο ΑΡ)
3
Κατηγορία: Κορίτσια
Λυκείου
ΟΝΟΜΑ
ΣΥΝΟΛΟ
Καμία συμμετοχή
Κατηγορία: Αγόρια
Λυκείου
ΟΝΟΜΑ
ΣΥΝΟΛΟ
Δηράλας Κώστας(ΓΕΛ ΑΡ)
25
Τάτος Αλέξανδρος(ΓΕΛ ΑΡ)
23
Μητρέντσης Χρήστος(ΓΕΛ ΑΡ)
19
Κουκουρής Γιώργος(ΓΕΛ ΤΡΙΛΟΦΟΥ)
15
Μάρκου Γιάννης(ΓΕΛ ΑΡ)
13
Μάρκου Χρήστος(ΓΕΛ ΑΡ)
13
Κατηγορία: Ενήλικες
Γυναίκες
ΟΝΟΜΑ
ΣΥΝΟΛΟ
Τραπεζανίδου Ελευθερία (Κωνσταντία)
175
Καμενίδου Μαργαρίτα (Αριδαία)
165
Κοντάκου Δήμητρα (Αριδαία)
145
Αμουργιανού Γαρουφαλιά (Σωσάνδρα)
143
Νάνου Δήμητρα (Σωσάνδρα)
97
Πολυξενίδου Αντωνία (Έδεσσα)
66
Μίσκου Κατερίνα (Λυκόστομο)
65
Καραδήμου Γεωργία (Κοζάνη)
25
Αβετίδου Λεμονιά (Εξαπλάτανος)
22,5
Κοντίδου Άννα (Εξαπλάτανος)
22,5
Δρίμτζια Δώρα (Θεσσαλονίκη)
19
Παντουβάκη Αντωνία (Σωσάνδρα)
19
Σεβδαλή Εύα (Αριδαία)
19
Μαζγαλτζίδου Ελένη (Αριδαία)
17
Θωμαΐδου Στέλλα (Αθήνα)
16
Καμενίδου Βασιλική (Αριδαία)
16
Καπέλλη Ελένη (Αριδαία)
11
Λεούδη Ευαγγελία (Καβάλα)
3
Κατηγορία: Ενήλικες
Άντρες
ΟΝΟΜΑ
ΣΥΝΟΛΟ
Τραπεζανίδης Γιώργος (Εξαπλάτανος)
157
Τσολάκης Δημήτρης (Κομοτηνή)
112
Κουκουρής Κωνσταντίνος (Θεσσαλονίκη)
70
Γκεβρέκης Στάθης (Κομοτηνή)
48
Πασόης Ευστάθιος (Αριδαία)
46
Παπαλιώζης Κωνσταντίνος (Θεσσαλονίκη)
42
Κωτόπουλος Σωκράτης (Αριδαία)
25
Παπαϊωάννου Γιάννης (Θεσσαλονίκη)
25
Τεκεδόπουλος Θεμιστοκλής(Φιλώτεια)
25
Τραπεζανίδης Κώστας (Εξαπλάτανος)
23
Τσαρδούνης Γεώργιος (Λιτόχωρο)
23
Καλαμπούκας Κώνσταντίνος (Κοζάνη)
21
Ορφανίδης Θεόδωρος (Θεσσαλονίκη)
21
Μερτέκης Βασίλης (Αθήνα)
19
Στεφανής Πέτρος (Σέρρες)
17
Οικονόμου Νίκος (Λαύριο)
14
ΟΜΑΔΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΣΥΝΟΛΟ
Γ/σιο Προμάχων
240
Γ/σιο Εξαπλατάνου
195
2ο Γ/σιο Αριδαίας
180,5
Γ/σιο Φούστανης
171
2ο Γ/σιο Τριλόφου Θεσ/νίκης
27
1ο Γ/σιο Αριδαίας
4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *